2018

Kinkekarpide meisterdamise töötuba

Laupäeval, 8. detsembril kell 12:00 valmistati jõulukinkide pakkimiseks väikseid kinkekarpe.

Lugemiskohvik - Rändamine

Kolmapäeval, 28. novembril kell 18:00 toimus lugemiskohvik, kus teemaks oli rändamine. Sinna alla käisid turismi, ekspeditsioonide, rännakute ja ka näiteks väljamõeldud maailmade kohta käivad ilukirjanduslikud raamatud.                 

Veri! Ei mingit kahtlust! - Räägime Rootsi krimikirjandusest

Külas käis tõlkija ja toimetaja Kadi-Riin Haasma, kes on tõlkinud ja toimetanud muuhulgas näiteks Leif G. W. Perssoni, Jens Lapiduse, Stieg Larssoni ja Henning Mankelli teoseid.

Raamatuesitlus - Riina Raudsik "Tagasi tervise juurde"

Esmaspäeval, 29. oktoobril kell 18.00 olid kõiki huvilised oodatud Riina Raudsiku raamatu "Tagasi tervise juurde: haiguste loomulik läbipõdemine on tugeva immuunsüsteemi alus" esitlusele.

Lugemiskohvik - "Tuntud inimene, kelle tegevust imetlen ja austan"

Kolmapäeval, 25. aprillil toimus selle hooaja viimane lugemiskohvik. Lugesime raamatuid tuntud inimestest, kellest lugu peame.

Tänuüritus "100 usinamat lugejat"

Tunnustasime Eesti Vabariigi juubeliaasta puhul meie raamatukogu tublisid lugejaid. Laste ja noorte tänuüritused viisime läbi märtsikuise emakeelenädala raames ja 11. aprillil tänasime meie täiskasvanud lugejaid.

Lugemiskohvik - külas Jaan Martinson

Esmaspäeval, 19. märtsil toimus lugemiskohvik, kus külas oli spordiajakirjanik ja krimikirjanduse asjatundja Jaan Martinson. 

Lugemiskohvik "Tugevad naised"

Kolmapäeval, 24. jaanuaril kell 18.30 toimus uue aastanumbri esimene lugemiskohvik, kus tehti juttu tugevatest naistest, nii reaalsetest kui ka fiktsionaalsetest.