Esileht

Tere tulemast Jüri Raamatukokku!1. korrus                                     2. korrus                      

Kirjandus täiskasvanutele                                 Kirjandus lastele ja noorteleAvalik internetipunkt (AIP) on avatud raamatukogu lahtiolekuaegadel.


Raamatuesitlus - Riina Raudsik "Tagasi tervise juurde"

Esmaspäeval, 29. oktoobril kell 18.00 ootame kõiki huvilisi Riina Raudsiku raamatu "Tagasi tervise juurde: haiguste loomulik läbipõdemine on tugeva immuunsüsteemi alus" esitlusele.
Üritus on tasuta.

Riina Raudsik

Veri! Ei mingit kahtlust! - Räägime Rootsi krimikirjandusest

Esmaspäeval, 19. novembril kell 18:30 ootame raamatukokku kõiki krimikirjanduse austajaid. Külla tuleb tõlkija ja toimetaja Kadi-Riin Haasma, kes on tõlkinud muuhulgas näiteks Leif G. W. Perssoni, Jens Lapiduse, Stieg Larssoni ja Henning Mankelli teoseid.
Üritus on tasuta.

Näitus "Rootsi krimikuningriik"

17. septembrist kuni 30. novembrini on raamatukogus üleval Rootsi Saatkonna poolt koostatud näitus, mis tutvustab rootsi krimikirjanikke ja nende teoseid.

Soovid olla kursis raamatukogus toimuvaga? Liitu infolistiga!

Tuletame meelde, et kõigil, kes soovivad iga kuu alguses (v.a suvel) saada meili teel infot tulevaste sündmuste, väljapanekute ja näituste kohta, on võimalik liituda infolistiga.

infolist

Täida ankeet siin.

Üleskutse!

Jüri raamatukogu seinad ning klaaskapp ootavad Teie põnevaid ideid näitusteks ja väljapanekuteks.

25 kauneimat Eesti raamatut 2017

Eesti Kujundusgraafikute Liidu, Eesti Rahvusraamatukogu ja Eesti Kirjastuste Liidu korraldatud iga-aastase konkursi raames on selgunud 2017. aasta 25 kauneimat Eesti raamatut ja 5 kauneimat Eesti lasteraamatut.