Esileht

Tere tulemast Jüri Raamatukokku!


Laupäeval, 23. veebruaril on raamatukogu suletud. Raamatuid saab tagastada välisukse kõrval asuvasse tagastuskasti. Kaunist saabuvat vabariigi sünnipäeva nädalavahetust!

Esmaspäeval, 25. veebruaril on raamatukogu välisuks ehitustööde tõttu kuni kella 17.00-ni suletud. Raamatukokku pääseb ainult Jüri Gümnaasiumi peauksest, mis asub kompleksi Aruküla tee poolses küljes. Koolimaja valvelauast saab küsida juhatust raamatukokku, ustel on väljas ka juhatavad sildid. Pärast kella 17.00 on raamatukogu välisuks taas avatud. Vabandame ebamugavuste pärast!

1. korrus                                     2. korrus                      

Kirjandus täiskasvanutele                                 Kirjandus lastele ja noorteleAvalik internetipunkt (AIP) on avatud raamatukogu lahtiolekuaegadel.


Soovid olla kursis raamatukogus toimuvaga? Liitu infolistiga!

Tuletame meelde, et kõigil, kes soovivad iga kuu alguses (v.a suvel) saada meili teel infot tulevaste sündmuste, väljapanekute ja näituste kohta, on võimalik liituda infolistiga.

infolist

Täida ankeet siin.

Raamatuesitlus - Kaja Kallas "MEP: 4 aastat Euroopa Parlamendis"

Teisipäeval, 26. veebruaril kell 18.00 on kõik huvilised oodatud raamatuesitlusele. Kaja Kallas tutvustab oma uut raamatut "MEP: 4 aastat Euroopa Parlamendis".

Kallas


Kai Karolini graafikanäitus "Päike astub mööda randa"

1. märtsist kuni 31. maini on raamatukogus üleval graafiku ja loodusterapeudi Kai Karolini graafikanäitus. Näituse avamine toimub 1. märtsil kell 17.00.
Olete oodatud!

                     Kai Karolin 2

3D joonistamise töötuba

Laupäeval, 2. märtsil kell 12.00 ootame huvilisi 3D pliiatsitega joonistamise töötuppa. Vanus võiks jääda vahemikku 6a kuni 12a. Kindlasti on vaja eelnev registreerimine aadressil jyri.rk@jyri.edu.ee. Ootame sind!
3D joonistamine 2.03.19

Külas režissöör Tanel Toom

Esmaspäeval, 4. märtsil kell 18.30 on Jüri raamatukogus kohtumine filmi "Tõde ja õigus" režissööri Tanel Toomiga. Temaga vestleb Toomas Aru Rae Kultuurikeskusest. Juttu tuleb filmist ja Tammsaarest. Kohtumiseni!
Tanel Toom

Muinasjututund - lasteetendus "Tirts ja Tigu"

Laupäeval, 16. märtsil kell 12.00 tuleb lastele külla Teoteater etendusega "Tirts ja Tigu".
Kõik väikesed teatrisõbrad on oodatud!

             Tirts ja tigu

Uhhuduuri Lõuna-Ameerika reis - külas Kristjan Prii

26. märtsil kell 18.00 on raamatukogus külas Kristjan Prii, kes räägib Lõuna-Ameerika reisist ja peatselt ilmuvast Uhhuduuri raamatust.
Olete oodatud!

                 uhhuduur

Matis Leima fotonäitus "Ehm lendab"

Muusik, muusikaõpetaja, ajaloo- ja reisihuviline Matis Leima on üldsusele ehk kõige rohkem tuntud folkansamblite Kiiora ja Zetod kaudu. Ta on kokku pannud vahva näituse enda ja oma reisikaaslase Ehma seiklustest välisriikides.

matis leima

2018. aasta enimloetud raamatud

edetabel 2018